Interpretacja
Interpretacja indywidualna z dnia 16.04.2014, sygn. IBPP4/443-39/14/LG, Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach, sygn. IBPP4/443-39/14/LG
Określenie miejsca świadczenia usługi, tj. wykonania analizy możliwości implementacji nowych technologii w celu zwiększenia efektywności eksploatacji złoża ropy naftowej (zwiększenia wydobycia ropy naftowej)
Na podstawie art. 14b § 1 i § 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz.U. z 2012 r. poz. 749 ze zm.) oraz § 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie upoważnienia do wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego (Dz.U. Nr 112, poz. 770 ze zm.) Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach działający w imieniu Ministra Finansów, stwierdza, że stanowisko Wnioskodawcy - przedstawione we wniosku z 23 stycznia 2014 r. (data wpływu 30 stycznia 2014 r.) o wydanie pisemnej interpretacji przepisów prawa podatkowego dotyczącej podatku od towarów i usług w przedmiocie określenia miejsca świadczenia usługi, tj. wykonania analizy możliwości implementacji nowych technologii w celu zwiększenie efektywności eksploatacji złoża ropy naftowej , tj. zwiększenia wydobycia ropy naftowej jest prawidłowe.
UZASADNIENIE
W dniu 12 listopada 2013 r. został złożony ww. wniosek o wydanie interpretacji przepisów prawa podatkowego w indywidualnej sprawie dotyczącej podatku od towarów i usług w przedmiocie określenia miejsca świadczenia usługi, tj. wykonania analizy możliwości implementacji nowych technologii w celu zwiększenie efektywności eksploatacji złoża ropy naftowej , tj. zwiększenia wydobycia ropy naftowej.
We wniosku przedstawiono następujący stan faktyczny:
Wnioskodawca X jest publiczną, autonomiczną uczelnią akademicką, działającą na podstawie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym zwanej dalej Ustawą, przepisów wydanych na jej podstawie, Statutu X w zgodności z innymi aktami normatywnymi obowiązującymi w Rzeczpospolitej Polskiej. Uczelnia realizuje cele statutowe w zakresie kształcenia i wychowywania studentów, kształcenia i rozwoju kadry naukowej oraz prowadzenia badań naukowych i prac rozwojowych. Prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych oparte jest nie tylko na własnych badaniach naukowców, ale również wymianie doświadczeń kadry naukowej oraz współpracy z partnerami z Przemysłu.
-
keyboard_arrow_right
-
keyboard_arrow_right
-
keyboard_arrow_right
-
keyboard_arrow_right
-
keyboard_arrow_right