Wersja obowiązująca od 2024.04.03

§ 3. [Dokumentowanie kontroli] 1. Kontrolę dokumentuje się przez gromadzenie przez funkcjonariuszy Inspektoratu Wewnętrznego Służby Więziennej, zwanego dalej „IWSW”:

1) w odrębnych zbiorach tworzonych dla poszczególnych podmiotów lub przedmiotów, wobec których jest stosowana kontrola, materiałów zgromadzonych podczas jej stosowania, w szczególności:

a) nośników, na których zostały utrwalone treści uzyskane w trakcie prowadzenia kontroli,

b) kopii wykonanych z nośników,

c) dokumentów sporządzonych na podstawie informacji utrwalonych na nośnikach;

2) w odrębnych zbiorach dokumentów związanych z realizacją czynności operacyjno-rozpoznawczych pozostałej dokumentacji kontroli.

2. Dokumenty kontroli sporządza się według następujących wzorów:

1) wzór formularza zawierającego wniosek Szefa IWSW do Sądu Okręgowego w Warszawie o zarządzenie lub przedłużenie kontroli, decyzję Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [1] w zakresie zgody na złożenie tego wniosku oraz postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie zarządzenia kontroli, który jest określony w załączniku nr 1 do rozporządzenia;

2) [2] wzór formularza zawierającego wniosek Szefa IWSW do Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego o wyrażenie zgody na zarządzenie kontroli w przypadkach niecierpiących zwłoki, decyzję Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego w zakresie tego wniosku, zarządzenie kontroli przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki oraz wniosek Szefa IWSW do Sądu Okręgowego w Warszawie o udzielenie zgody na kontynuowanie kontroli zarządzonej przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki i postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w zakresie tego wniosku, który jest określony w załączniku nr 2 do rozporządzenia;

3) wzór notatki urzędowej z przeprowadzonej kontroli, sporządzonej przez funkcjonariusza IWSW prowadzącego sprawę, w ramach której zarządzono kontrolę, który jest określony w załączniku nr 3 do rozporządzenia;

4) wzór zarządzenia Szefa IWSW o komisyjnym i protokolarnym zniszczeniu materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, który jest określony w załączniku nr 4 do rozporządzenia;

5) wzór protokołu komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, który jest określony w załączniku nr 5 do rozporządzenia.

3. W trzech egzemplarzach sporządza się:

1) wniosek Szefa IWSW do Sądu Okręgowego w Warszawie o zarządzenie lub przedłużenie kontroli;

2) pisemną zgodę Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [3] na wystąpienie przez Szefa IWSW z wnioskiem o zarządzenie lub przedłużenie przez Sąd Okręgowy w Warszawie kontroli;

3) postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie zarządzenia lub przedłużenia kontroli;

4) wniosek Szefa IWSW do Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [4] o wyrażenie zgody na zarządzenie kontroli w przypadkach niecierpiących zwłoki;

5) pisemną zgodę Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [5] na zarządzenie przez Szefa IWSW kontroli w przypadkach niecierpiących zwłoki;

6) zarządzenie kontroli przez Szefa IWSW w przypadku niecierpiącym zwłoki;

7) postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie o wyrażeniu zgody lub odmowie wyrażenia zgody na kontynuowanie kontroli zarządzonej przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki;

8) notatkę urzędową z przeprowadzonej kontroli, sporządzoną przez funkcjonariusza IWSW prowadzącego sprawę, w ramach której zarządzono kontrolę.

4. W dwóch egzemplarzach sporządza się:

1) zażalenie Szefa IWSW na postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie kontroli;

2) zażalenie Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [6] na postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie nieudzielenia zgody na kontynuowanie kontroli zarządzonej przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki;

3) zarządzenie Szefa IWSW o protokolarnym i komisyjnym zniszczeniu materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, przy czym zarządzenie może być sporządzane w jednym egzemplarzu w przypadku przekazywania go w drodze teletransmisji z zastosowaniem odpowiednich urządzeń i narzędzi kryptograficznych;

4) protokół komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, przy czym protokół może być sporządzany w jednym egzemplarzu w przypadku przekazywania go w drodze teletransmisji z zastosowaniem odpowiednich urządzeń i narzędzi kryptograficznych.

5. Sąd Okręgowy w Warszawie przechowuje pierwsze egzemplarze wydanych postanowień, pisemnych zgód Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [7] , wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń kontroli, a także zażaleń Szefa IWSW.

6. Pierwszy Zastępca Prokuratora Generalnego Prokurator Krajowy [8] przechowuje drugie egzemplarze postanowień sądu, pisemnych zgód, wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń kontroli oraz pierwsze egzemplarze notatek urzędowych.

7. Szef IWSW zarządzający kontrolę lub wnioskujący o zarządzenie kontroli przechowuje trzecie egzemplarze postanowień sądu, pisemnych zgód prokuratora, wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń kontroli, drugie egzemplarze notatek urzędowych i zażaleń na postanowienia sądu oraz pierwsze egzemplarze zarządzeń w sprawie protokolarnego i komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli i protokołów komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli.

8. Komórka organizacyjna IWSW wykonująca zarządzenia w sprawie kontroli przechowuje kopie trzecich egzemplarzy postanowień sądu, pisemnych zgód Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [9] , wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń w tej sprawie lub wyciągów z tych zarządzeń niezawierających uzasadnień, drugie egzemplarze zarządzeń Szefa IWSW w sprawie protokolarnego i komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli i protokołów komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli oraz trzecie egzemplarze notatek urzędowych, o których mowa w § 3 ust. 3 pkt 8.

[1] § 3 ust. 2 pkt 1 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[2] § 3 ust. 2 pkt 2 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[3] § 3 ust. 3 pkt 2 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[4] § 3 ust. 3 pkt 4 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[5] § 3 ust. 3 pkt 5 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[6] § 3 ust. 4 pkt 2 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[7] § 3 ust. 5 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[8] § 3 ust. 6 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[9] § 3 ust. 8 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

Wersja obowiązująca od 2024.04.03

§ 3. [Dokumentowanie kontroli] 1. Kontrolę dokumentuje się przez gromadzenie przez funkcjonariuszy Inspektoratu Wewnętrznego Służby Więziennej, zwanego dalej „IWSW”:

1) w odrębnych zbiorach tworzonych dla poszczególnych podmiotów lub przedmiotów, wobec których jest stosowana kontrola, materiałów zgromadzonych podczas jej stosowania, w szczególności:

a) nośników, na których zostały utrwalone treści uzyskane w trakcie prowadzenia kontroli,

b) kopii wykonanych z nośników,

c) dokumentów sporządzonych na podstawie informacji utrwalonych na nośnikach;

2) w odrębnych zbiorach dokumentów związanych z realizacją czynności operacyjno-rozpoznawczych pozostałej dokumentacji kontroli.

2. Dokumenty kontroli sporządza się według następujących wzorów:

1) wzór formularza zawierającego wniosek Szefa IWSW do Sądu Okręgowego w Warszawie o zarządzenie lub przedłużenie kontroli, decyzję Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [1] w zakresie zgody na złożenie tego wniosku oraz postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie zarządzenia kontroli, który jest określony w załączniku nr 1 do rozporządzenia;

2) [2] wzór formularza zawierającego wniosek Szefa IWSW do Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego o wyrażenie zgody na zarządzenie kontroli w przypadkach niecierpiących zwłoki, decyzję Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego w zakresie tego wniosku, zarządzenie kontroli przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki oraz wniosek Szefa IWSW do Sądu Okręgowego w Warszawie o udzielenie zgody na kontynuowanie kontroli zarządzonej przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki i postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w zakresie tego wniosku, który jest określony w załączniku nr 2 do rozporządzenia;

3) wzór notatki urzędowej z przeprowadzonej kontroli, sporządzonej przez funkcjonariusza IWSW prowadzącego sprawę, w ramach której zarządzono kontrolę, który jest określony w załączniku nr 3 do rozporządzenia;

4) wzór zarządzenia Szefa IWSW o komisyjnym i protokolarnym zniszczeniu materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, który jest określony w załączniku nr 4 do rozporządzenia;

5) wzór protokołu komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, który jest określony w załączniku nr 5 do rozporządzenia.

3. W trzech egzemplarzach sporządza się:

1) wniosek Szefa IWSW do Sądu Okręgowego w Warszawie o zarządzenie lub przedłużenie kontroli;

2) pisemną zgodę Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [3] na wystąpienie przez Szefa IWSW z wnioskiem o zarządzenie lub przedłużenie przez Sąd Okręgowy w Warszawie kontroli;

3) postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie zarządzenia lub przedłużenia kontroli;

4) wniosek Szefa IWSW do Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [4] o wyrażenie zgody na zarządzenie kontroli w przypadkach niecierpiących zwłoki;

5) pisemną zgodę Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [5] na zarządzenie przez Szefa IWSW kontroli w przypadkach niecierpiących zwłoki;

6) zarządzenie kontroli przez Szefa IWSW w przypadku niecierpiącym zwłoki;

7) postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie o wyrażeniu zgody lub odmowie wyrażenia zgody na kontynuowanie kontroli zarządzonej przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki;

8) notatkę urzędową z przeprowadzonej kontroli, sporządzoną przez funkcjonariusza IWSW prowadzącego sprawę, w ramach której zarządzono kontrolę.

4. W dwóch egzemplarzach sporządza się:

1) zażalenie Szefa IWSW na postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie kontroli;

2) zażalenie Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [6] na postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie nieudzielenia zgody na kontynuowanie kontroli zarządzonej przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki;

3) zarządzenie Szefa IWSW o protokolarnym i komisyjnym zniszczeniu materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, przy czym zarządzenie może być sporządzane w jednym egzemplarzu w przypadku przekazywania go w drodze teletransmisji z zastosowaniem odpowiednich urządzeń i narzędzi kryptograficznych;

4) protokół komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, przy czym protokół może być sporządzany w jednym egzemplarzu w przypadku przekazywania go w drodze teletransmisji z zastosowaniem odpowiednich urządzeń i narzędzi kryptograficznych.

5. Sąd Okręgowy w Warszawie przechowuje pierwsze egzemplarze wydanych postanowień, pisemnych zgód Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [7] , wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń kontroli, a także zażaleń Szefa IWSW.

6. Pierwszy Zastępca Prokuratora Generalnego Prokurator Krajowy [8] przechowuje drugie egzemplarze postanowień sądu, pisemnych zgód, wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń kontroli oraz pierwsze egzemplarze notatek urzędowych.

7. Szef IWSW zarządzający kontrolę lub wnioskujący o zarządzenie kontroli przechowuje trzecie egzemplarze postanowień sądu, pisemnych zgód prokuratora, wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń kontroli, drugie egzemplarze notatek urzędowych i zażaleń na postanowienia sądu oraz pierwsze egzemplarze zarządzeń w sprawie protokolarnego i komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli i protokołów komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli.

8. Komórka organizacyjna IWSW wykonująca zarządzenia w sprawie kontroli przechowuje kopie trzecich egzemplarzy postanowień sądu, pisemnych zgód Pierwszego Zastępcy Prokuratora Generalnego Prokuratora Krajowego [9] , wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń w tej sprawie lub wyciągów z tych zarządzeń niezawierających uzasadnień, drugie egzemplarze zarządzeń Szefa IWSW w sprawie protokolarnego i komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli i protokołów komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli oraz trzecie egzemplarze notatek urzędowych, o których mowa w § 3 ust. 3 pkt 8.

[1] § 3 ust. 2 pkt 1 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[2] § 3 ust. 2 pkt 2 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[3] § 3 ust. 3 pkt 2 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[4] § 3 ust. 3 pkt 4 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[5] § 3 ust. 3 pkt 5 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[6] § 3 ust. 4 pkt 2 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[7] § 3 ust. 5 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[8] § 3 ust. 6 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

[9] § 3 ust. 8 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 7 marca 2024 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kontroli operacyjnej prowadzonej przez Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej (Dz.U. poz. 406). Zmiana weszła w życie 3 kwietnia 2024 r.

Wersja archiwalna obowiązująca od 2022.12.14 do 2024.04.02

§ 3. [Dokumentowanie kontroli] 1. Kontrolę dokumentuje się przez gromadzenie przez funkcjonariuszy Inspektoratu Wewnętrznego Służby Więziennej, zwanego dalej „IWSW”:

1) w odrębnych zbiorach tworzonych dla poszczególnych podmiotów lub przedmiotów, wobec których jest stosowana kontrola, materiałów zgromadzonych podczas jej stosowania, w szczególności:

a) nośników, na których zostały utrwalone treści uzyskane w trakcie prowadzenia kontroli,

b) kopii wykonanych z nośników,

c) dokumentów sporządzonych na podstawie informacji utrwalonych na nośnikach;

2) w odrębnych zbiorach dokumentów związanych z realizacją czynności operacyjno-rozpoznawczych pozostałej dokumentacji kontroli.

2. Dokumenty kontroli sporządza się według następujących wzorów:

1) wzór formularza zawierającego wniosek Szefa IWSW do Sądu Okręgowego w Warszawie o zarządzenie lub przedłużenie kontroli, decyzję Prokuratora Generalnego w zakresie zgody na złożenie tego wniosku oraz postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie zarządzenia kontroli, który jest określony w załączniku nr 1 do rozporządzenia;

2) wzór formularza zawierającego wniosek Szefa IWSW do Prokuratora Generalnego o wyrażenie zgody na zarządzenie kontroli w przypadkach niecierpiących zwłoki, decyzję Prokuratora Generalnego w zakresie tego wniosku, zarządzenie kontroli przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki oraz wniosek Szefa IWSW do Sądu Okręgowego w Warszawie o udzielenie zgody na kontynuowanie kontroli zarządzonej przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki i postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w zakresie tego wniosku, który jest określony w załączniku nr 2 do rozporządzenia;

3) wzór notatki urzędowej z przeprowadzonej kontroli, sporządzonej przez funkcjonariusza IWSW prowadzącego sprawę, w ramach której zarządzono kontrolę, który jest określony w załączniku nr 3 do rozporządzenia;

4) wzór zarządzenia Szefa IWSW o komisyjnym i protokolarnym zniszczeniu materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, który jest określony w załączniku nr 4 do rozporządzenia;

5) wzór protokołu komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, który jest określony w załączniku nr 5 do rozporządzenia.

3. W trzech egzemplarzach sporządza się:

1) wniosek Szefa IWSW do Sądu Okręgowego w Warszawie o zarządzenie lub przedłużenie kontroli;

2) pisemną zgodę Prokuratora Generalnego na wystąpienie przez Szefa IWSW z wnioskiem o zarządzenie lub przedłużenie przez Sąd Okręgowy w Warszawie kontroli;

3) postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie zarządzenia lub przedłużenia kontroli;

4) wniosek Szefa IWSW do Prokuratora Generalnego o wyrażenie zgody na zarządzenie kontroli w przypadkach niecierpiących zwłoki;

5) pisemną zgodę Prokuratora Generalnego na zarządzenie przez Szefa IWSW kontroli w przypadkach niecierpiących zwłoki;

6) zarządzenie kontroli przez Szefa IWSW w przypadku niecierpiącym zwłoki;

7) postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie o wyrażeniu zgody lub odmowie wyrażenia zgody na kontynuowanie kontroli zarządzonej przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki;

8) notatkę urzędową z przeprowadzonej kontroli, sporządzoną przez funkcjonariusza IWSW prowadzącego sprawę, w ramach której zarządzono kontrolę.

4. W dwóch egzemplarzach sporządza się:

1) zażalenie Szefa IWSW na postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie kontroli;

2) zażalenie Prokuratora Generalnego na postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie w przedmiocie nieudzielenia zgody na kontynuowanie kontroli zarządzonej przez Szefa IWSW w przypadkach niecierpiących zwłoki;

3) zarządzenie Szefa IWSW o protokolarnym i komisyjnym zniszczeniu materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, przy czym zarządzenie może być sporządzane w jednym egzemplarzu w przypadku przekazywania go w drodze teletransmisji z zastosowaniem odpowiednich urządzeń i narzędzi kryptograficznych;

4) protokół komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli, przy czym protokół może być sporządzany w jednym egzemplarzu w przypadku przekazywania go w drodze teletransmisji z zastosowaniem odpowiednich urządzeń i narzędzi kryptograficznych.

5. Sąd Okręgowy w Warszawie przechowuje pierwsze egzemplarze wydanych postanowień, pisemnych zgód Prokuratora Generalnego, wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń kontroli, a także zażaleń Szefa IWSW.

6. Prokurator Generalny przechowuje drugie egzemplarze postanowień sądu, pisemnych zgód, wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń kontroli oraz pierwsze egzemplarze notatek urzędowych.

7. Szef IWSW zarządzający kontrolę lub wnioskujący o zarządzenie kontroli przechowuje trzecie egzemplarze postanowień sądu, pisemnych zgód prokuratora, wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń kontroli, drugie egzemplarze notatek urzędowych i zażaleń na postanowienia sądu oraz pierwsze egzemplarze zarządzeń w sprawie protokolarnego i komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli i protokołów komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli.

8. Komórka organizacyjna IWSW wykonująca zarządzenia w sprawie kontroli przechowuje kopie trzecich egzemplarzy postanowień sądu, pisemnych zgód Prokuratora Generalnego, wniosków o zarządzenie lub przedłużenie kontroli i zarządzeń w tej sprawie lub wyciągów z tych zarządzeń niezawierających uzasadnień, drugie egzemplarze zarządzeń Szefa IWSW w sprawie protokolarnego i komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli i protokołów komisyjnego zniszczenia materiałów uzyskanych podczas stosowania kontroli oraz trzecie egzemplarze notatek urzędowych, o których mowa w § 3 ust. 3 pkt 8.