Akt prawny
archiwalny
Wersja archiwalna od 2006-05-12 do 2006-08-31
Wersja archiwalna od 2006-05-12 do 2006-08-31
archiwalny
ZARZĄDZENIE NR 238 KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI
z dnia 14 marca 2005 r.
w sprawie planowania i sprawozdawczości w Policji
(ostatnia zmiana: DUKGP. z 2006 r., Nr 9, poz. 48)
Na podstawie art. 7 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji (Dz. U. z 2002 r. Nr 7, poz. 58 z późn. zm.1) zarządza się, co następuje:
§ 1
1. Zarządzenie określa metody i formy wykonywania przez poszczególne służby policyjne zadań w zakresie planowania i sprawozdawczości, w tym:
1) tryb planowania strategicznego i operacyjnego w Policji;
2) rodzaje sprawozdań oraz terminy ich sporządzania;
3) podmioty zobowiązane do opracowania sprawozdań oraz wzory stosowanych dokumentów.
2. Zarządzenie nie dotyczy:
1) obowiązków sprawozdawczych wynikających z ustaw i aktów prawnych wydanych przez organy inne niż Komendant Główny Policji;
2) obowiązku przekazywania informacji bieżących wynikającego z obowiązujących przepisów szczególnych, decyzji i poleceń Komendanta Głównego Policji lub jego zastępców.
§ 2
1. Głównym dokumentem określającym cele strategiczne Policji jest Strategia rozwoju Policji, zwana dalej „Strategią”.
2. Strategię ustala Komendant Główny Policji.
§ 3
1. Komendant wojewódzki (Stołeczny) Policji opracowuje, na podstawie Strategii, strategię komendy wojewódzkiej (Stołecznej) Policji, zwaną dalej „strategią wojewódzką” i przekazuje ją do zatwierdzenia Komendantowi Głównemu Policji.
2. Strategia wojewódzka obejmuje ten sam okres, którego dotyczy Strategia.
§ 4
W przypadku stwierdzenia niezgodności przedłożonej strategii wojewódzkiej ze Strategią, które uniemożliwiają zatwierdzenie strategii wojewódzkiej, Komendanta Główny Policji wskazuje stwierdzone niezgodności i wzywa właściwego komendanta wojewódzkiego (Stołecznego) Policji do ich usunięcia i przedstawienia skorygowanej strategii wojewódzkiej w terminie 14 dni od dnia otrzymania stanowiska Komendanta Głównego Policji.
§ 5
1. Stan realizacji Strategii podlega corocznej ocenie dokonywanej przez Komendanta Głównego Policji.
2. W przypadku gdy zachodzą przesłanki wskazujące na konieczność zmiany Strategii, w szczególności gdy wynika to z oceny, o której mowa w ust. 1, Komendant Główny Policji dokonuje stosownej zmiany Strategii oraz informuje o jej treści komendantów wojewódzkich (Stołecznego) Policji oraz kierowników i komendantów, o których mowa w § 7 ust. 1.
§ 6
1. Stan realizacji strategii wojewódzkiej podlega corocznej ocenie dokonywanej przez komendanta wojewódzkiego (Stołecznego) Policji.
2. Komendant wojewódzki (Stołeczny) Policji przekazuje wyniki oceny, o której mowa w ust. 1, do zatwierdzenia Komendantowi Głównemu Policji nie później niż do dnia 25 stycznia roku następującego po roku, do którego odnosi się ocena.
3. W przypadku gdy zachodzą przesłanki wskazujące na konieczność zmiany strategii wojewódzkiej, w szczególności gdy wynika to ze zmiany Strategii lub z oceny, o której mowa w ust. 1, komendant wojewódzki (Stołeczny) Policji dokonuje stosownej zmiany strategii wojewódzkiej i przekazuje zmienioną strategię do zatwierdzenia Komendantowi Głównemu Policji.
4. Do zmiany strategii wojewódzkiej stosuje się odpowiednio przepis § 4.
§ 7
1. [1] Kierownicy komórek organizacyjnych wymienionych w § 4 zarządzenia nr 2 Komendanta Głównego Policji z dnia 17 stycznia 2006 r. w sprawie regulaminu Komendy Głównej Policji (Dz. Urz. KGP Nr 2, poz. 8), komendant Wyższej Szkoły Policji oraz komendanci szkół policyjnych, na podstawie Strategii, opracowują programy operacyjne tych komórek organizacyjnych Komendy Głównej Policji i jednostek organizacyjnych.
2. Programy operacyjne, o których mowa w ust. 1, sporządza się na formularzu, którego wzór określa załącznik nr 1 do zarządzenia.
3. Programy operacyjne, o których mowa w ust. 1, właściwi kierownicy komórek organizacyjnych Komendy Głównej Policji, komendant Wyższej Szkoły Policji oraz komendanci szkół policyjnych przedkładają do zatwierdzenia Komendantowi Głównemu Policji. Przepis § 4 stosuje się odpowiednio do zatwierdzania programów operacyjnych.
§ 8
1. Wskazani przez właściwego komendanta wojewódzkiego Policji (Stołecznego) kierownicy komórek organizacyjnych komendy wojewódzkiej (Stołecznej) Policji, dowódcy oddziałów prewencji Policji, dowódcy samodzielnych pododdziałów prewencji Policji, dowódcy samodzielnych pododdziałów antyterrorystycznych Policji, komendanci komisariatów specjalistycznych Policji opracowują, na podstawie strategii wojewódzkiej, programy operacyjne tych komórek i jednostek.
2. Programy operacyjne, o których mowa w ust. 1, mogą być opracowywane wspólnie przez kilka komórek lub jednostek.
3. Komendanci powiatowi, miejscy i rejonowi Policji opracowują, na podstawie strategii wojewódzkiej, programy operacyjne realizowane odpowiednio przez komendy powiatowe, miejskie, rejonowe Policji oraz jednostki organizacyjne Policji im podległe.
4. Do programów operacyjnych, o których mowa w ust. 1 i 3, stosuje się przepis § 7 ust. 2.
5. Programy operacyjne, o których mowa w ust. 1 i 3, kierownicy lub komendanci przedkładają do zatwierdzenia właściwemu komendantowi wojewódzkiemu (Stołecznemu) Policji.
6. W przypadku stwierdzenia niezgodności przedłożonego programu operacyjnego ze strategią wojewódzką komendant wojewódzki (Stołeczny) Policji wskazuje stwierdzone niezgodności i wzywa właściwego komendanta lub kierownika do ich usunięcia i przedstawienia poprawionego programu operacyjnego w terminie 14 dni od dnia otrzymania tego wezwania.
7. Wykaz programów operacyjnych, o których mowa w ust. 1, właściwi komendanci wojewódzcy Policji przedkładają Komendantowi Głównemu Policji.
8. Wzór wykazu programów operacyjnych, o których mowa w ust. 1, określa załącznik nr 2 do zarządzenia.
§ 9
1. Realizacja programów operacyjnych podlega corocznej ocenie, dokonywanej przez właściwego kierownika lub komendanta.
2. Właściwy kierownik lub komendant dokonuje zmiany programu operacyjnego lub wprowadza nowy program, gdy zachodzi taka potrzeba, w szczególności gdy została ona sformułowana w ocenie, o której mowa w ust. 1, lub gdy jest to niezbędne z uwagi na zmiany dokonane w Strategii lub strategii wojewódzkiej.
§ 10
1. Komendanci wojewódzcy (Stołeczny) Policji, komendant Wyższej Szkoły Policji i komendanci szkół policyjnych oraz kierownicy komórek organizacyjnych Komendy Głównej Policji sporządzają, w zakresie swojego działania, sprawozdania oraz okresowe zestawienia o charakterze sprawozdań, zwane dalej łącznie „sprawozdaniami”, oraz przekazują je do właściwej komórki organizacyjnej Komendy Głównej Policji, zwanej dalej „KGP”.
2. Sprawozdania mogą obejmować okresy roczne, półroczne, kwartalne lub miesięczne, zwane dalej „okresami sprawozdawczymi”.
3. Sprawozdania sporządza się, z zastrzeżeniem ust. 6, na formularzach lub w formie opisowej.
4. Wykaz sprawozdań, właściwe komórki organizacyjne KGP, okresy sprawozdawcze oraz terminy składania sprawozdań i stosowane formularze określa załącznik nr 3 do zarządzenia.
5. Wzory formularzy określa załącznik nr 4 do zarządzenia.
6. Wzory formularzy nieujętych w załączniku ustalają stosownie do bieżących potrzeb kierownicy właściwych komórek organizacyjnych KGP.
7. Komórki organizacyjne KGP, na podstawie otrzymanych sprawozdań, sporządzają sprawozdania zbiorcze, które przekazują do Biura Strategii Policji KGP na wniosek dyrektora tego biura.
§ 11
1. Obowiązek składania sprawozdań nieujętych w wykazie, stanowiącym załącznik nr 3 do zarządzenia, może być wprowadzony wyłącznie w drodze zarządzenia Komendanta Głównego Policji.
2. Obowiązek, o którym mowa w ust. 1, nie może obejmować danych gromadzonych w policyjnych systemach informatycznych.
3. Komendanci wojewódzcy (Stołeczny) Policji określają zakres i termin sporządzania sprawozdań i harmonogramów przez podległe im jednostki organizacyjne Policji w sposób zapewniający właściwą realizację przepisów zarządzenia.
§ 12
1. Formularze sprawozdań według wzorów określonych w zarządzeniu, o którym mowa w § 13, mogą być stosowane do wyczerpania zapasów, jeżeli nie różnią się istotnie treścią oraz układem z formularzami określonymi w załączniku nr 4 do zarządzenia.
2. Wątpliwości co do charakteru różnic formularzy sprawozdań rozstrzyga kierownik właściwej komórki organizacyjnej KGP.
§ 13
Traci moc zarządzenie nr 2 Komendanta Głównego Policji z dnia 16 stycznia 2003 r. w sprawie sprawozdawczości i planowania w Policji (Dz. Urz. KGP Nr 3, poz. 7 z późn. zm.2).
§ 14
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i ma zastosowanie również do zdarzeń, które powstały od dnia 1 stycznia 2005 r. do dnia podpisania, z wyjątkiem sprawozdań sporządzanych w okresach miesięcznych obejmujących styczeń i luty 2005 r., do których stosuje się przepisy dotychczasowe.
|
1 Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2002 r. Nr 19, poz. 185, Nr 74, poz. 676, Nr 81, poz. 731, Nr 113, poz. 984, Nr 115, poz. 996, Nr 153, poz. 1271, Nr 176, poz. 1457 i Nr 200, poz. 1688 oraz z 2003 r. Nr 90, poz. 844, Nr 113, poz. 1070, Nr 130 poz. 1188 i 1190, Nr 137, poz. 1302, Nr 166, poz. 1609, Nr 192, poz. 1873 i Nr 210, poz. 2036, z 2004 r. Nr 171, poz. 1800, Nr 179, poz. 1842, Nr 210, poz. 2135, Nr 273, poz. 2703, Nr 277, poz. 2742 oraz z 2005 r. Nr 10, poz. 70.
2 Zmiany wymienionego zarządzenia zostały ogłoszone w Dz. Urz. KGP z 2003 r. Nr 21, poz. 110, z 2004 r. Nr 12, poz. 59 oraz z 2005 r. Nr 5, poz. 16.
Załączniki do zarządzenia nr 238 Komendanta Głównego Policji z dnia 14 marca 2005 r.
Załącznik nr 1
Wzór formularza programu operacyjnego
Załącznik nr 2
Wzór wykazu programów operacyjnych
Załącznik nr 3
Wykaz sprawozdań [2]
Lp. | Właściwa komórka organizacyjna Komendy Głównej Policji Nazwa sprawozdania | Okres sprawozdawczy | Termin przekazywania sprawozdania (do dnia) | Numer stosowanego formularza | Uwagi |
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. |
I. | Biuro Kadr i Szkolenia | ||||
1 | Sprawozdanie o stanie kadr Policji według stanu na 1 dzień każdego miesiąca | miesiąc | 5 każdego miesiąca za miesiąc poprzedzający |
|
|
2 | Sprawozdanie ze stanu dyscypliny | rok | 15 stycznia | – |
|
3 | Zbiorcze sprawozdanie z działalności szkoleniowej w Policji | rok | 28 lutego | – |
|
II. | Biuro Kryminalne | ||||
1 | Sprawozdanie z realizacji art. 13a ustawy o Policji | rok | 15 stycznia | I/1 | sprawozdanie opisowe |
2 | Sprawozdanie dotyczące ujawnionych ośrodków fałszerskich dokumentów | rok | 20 stycznia | I/2 |
|
3 | Sprawozdanie z wyników pracy operacyjnej w zakresie przestępstw kryminalnych | półrocze | 15 stycznia 15 lipca | I/3 |
|
4 | Sprawozdanie ze stanu zagrożenia handlem ludźmi, prostytucją i rozpowszechnianiem treści pornograficznych oraz z wyników pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej | półrocze | 15 stycznia 15 lipca | I/4 |
|
5 | Sprawozdanie o broni palnej nielegalnie posiadanej, zabezpieczonej przez Policję | rok | 15 stycznia | I/5 |
|
6 | Sprawozdanie ze stosowanych form, wykorzystanych środków i efektów procesowych poprzedzonych pracą operacyjną w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej | półrocze | 5 stycznia 5 lipca | I/6 |
|
7 | Sprawozdanie ze stanu zagrożenia oraz wyników pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej w zakresie przestępczości przeciwko własności intelektualnej i przemysłowej | półrocze | 15 stycznia 15 lipca | I/7 |
|
8 | Sprawozdanie z ilości ujawnionych i zabezpieczonych wyrobów spirytusowych i tytoniowych | miesiąc | 5 każdego miesiąca za miesiąc poprzedzający | I/8 | sprawozdanie opisowe |
9 | Sprawozdanie z pracy procesowej komórek dochodzeniowo-śledczych, kryminalnych, do walki z przestępczością gospodarczą i innych służby kryminalnej Policji | półrocze | 15 stycznia 15 lipca | I/9, I/10, I/11, I/12 |
|
10 | Sprawozdanie ze stanu zagrożenia oraz wyników pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej w zakresie przestępczości związanej z narkotykami | półrocze | 15 stycznia 15 lipca | I/13 |
|
11 | Sprawozdanie dotyczące ujawnionych środków fałszerskich znaków pieniężnych | rok | 20 stycznia | IV/9 |
|
12 | Sprawozdanie z realizacji kontroli operacyjnej | półrocze | 15 stycznia 15 lipca | IV/10 |
|
13 | Sprawozdanie z realizacji zadań przez komórki obserwacji | półrocze | 15 stycznia 15 lipca | IV/11 |
|
14 | Sprawozdanie dotyczące wyposażenia w środki techniczne Wydziałów Techniki Operacyjnej | półrocze | 15 stycznia 15 lipca |
|
|
II.A | Biuro Prewencji i Ruchu Drogowego | ||||
1 | Sprawozdanie z rozpoznania zjawisk patologicznych, demoralizacji i przestępczości nieletnich oraz stanu prewencji kryminalnej | rok | 31 stycznia | I/14, I/15, I/16 | sprawozdanie opisowe 2 formularze (Stp 16/1, 6/1) |
2 | Sprawozdanie statystyczne z przeprowadzonych interwencji domowych wobec przemocy w rodzinie | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | I/17 |
|
3 | Zestawienie liczbowe mandatów karnych i pouczeń | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | I/18, | Stp 7/A |
4 | Zestawienie liczbowe wniosków o ukaranie do sądów | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | I/20, | Stp 7/B |
5 | Zestawienie liczbowe wyników działalności prewencyjnej policjantów | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | I/22 | Stp 7/C |
6 | Zestawienie liczbowe osób umieszczonych w policyjnych pomieszczeniach dla zatrzymanych, strzeżonych ośrodkach dla cudzoziemców i aresztach w celu wydalenia | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | I/23 | Stp 8/A |
7 | Zestawienie liczbowe osób konwojowanych przez Policję, w tym cudzoziemców, wobec których podjęto decyzję o wydaleniu z RP | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | I/24 | Stp 8/B |
8 | Zestawienie sił komendy wojewódzkiej (Stołecznej) Policji skierowanych do służby patrolowej | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | I/25 |
|
9 | Zestawienie statystyczne użycia policyjnych psów służbowych | rok | 20 stycznia | I/26 | Stp 28 |
10 | Statystyka zdarzeń na obszarach kolejowych | rok | 20 stycznia | I/27 |
|
11 | Sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa na obszarach wodnych | rok | 20 stycznia | I/28 |
|
12 | Statystyczna karta czynności policjanta ruchu drogowego | kwartał | 10 miesiąca za kwartał poprzedzający | I/29 |
|
13 | Sprawozdanie z wykorzystania specjalistycznego sprzętu kontrolnego ekip techniki drogowej i ekologii | półrocze | 10 stycznia 10 lipca | I/30 |
|
14 | Sprawozdanie z kontroli kompleksowych i problemowych specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych | kwartał | 10 miesiąca za kwartał poprzedzający | I/31 | sprawozdanie opisowe; art. 43 ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia |
15 | Sprawozdanie z kontroli podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie obrotu bronią i amunicją oraz zakładów rusznikarskich | rok | 20 stycznia | I/32 | art. 34 pkt 4 ustawy z dnia 22 czerwca 2001 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym |
III. | Główny Sztab Policji | ||||
1 | Sprawozdanie z realizacji zadań związanych z prowadzeniem negocjacji policyjnych | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | II/1 |
|
2 | Zestawienie wyposażenia techniczno-bojowego oddziałów prewencji Policji (SPPP) i szkół policyjnych | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | II/2 |
|
3 | Sprawozdanie z realizacji zadań związanych z zabezpieczaniem imprez masowych, w tym o charakterze sportowym, kulturalnym i rozrywkowym | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | II/3 |
|
4 | Sprawozdanie z realizacji zadań związanych ze zgromadzeniami publicznymi, manifestacjami i innymi formami protestów społecznych | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | II/4 |
|
5 | Sprawozdanie z realizacji zadań związanych z wykonanymi działaniami minersko-pirotechnicznymi | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | II/5 |
| |
6 | Sprawozdanie z działalności bojowej i szkoleniowej realizowanej przez samodzielne pododdziały antyterrorystyczne Policji | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | II/6 |
| |
7 | Sprawozdanie z przygotowań i realizacji zadań w sytuacjach kryzysowych | rok | 20 stycznia | II/7 | sprawozdanie opisowe | |
8 | Sprawozdanie o stanie służby dyżurnej w jednostkach Policji | rok | 31 stycznia | II/8 |
| |
9 | Sprawozdanie z wykonania zadań lotniczych | miesiąc | 5 każdego miesiąca za miesiąc poprzedzający | II/9 | sprawozdanie opisowe i 2 formularze | |
IV. | Gabinet Komendanta Głównego Policji | |||||
1 | Sprawozdanie z efektów programów operacyjnych realizowanych przez komendy wojewódzkie (Stołeczną) Policji, komórki organizacyjne KGP i szkoły policyjne | półrocze | 15 stycznia 15 lipca | III/1 |
| |
2 | Sprawozdanie z pozaoperacyjnej współpracy międzynarodowej | rok | 15 stycznia | V/1 | sprawozdanie opisowe oraz formularze tabelaryczne | |
V. | Centralne Biuro Śledcze | |||||
1 | Sprawozdanie z wyników pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej w zakresie przestępczości zorganizowanej, w tym narkotykowej | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | IV/1–IV/8 |
| |
2 | Meldunek specjalny dotyczący efektów działań Policji w zakresie przeciwdziałania aktom terroru z użyciem materiałów i urządzeń wybuchowych | kwartalne | 10 miesiąca za kwartał poprzedzający |
| forma określona odrębnymi przepisami | |
VI. | przeniesiono do poz. „IV. 2” | |||||
VII. | Biuro Spraw Wewnętrznych | |||||
1 | Sprawozdanie o stanie rozpoznania przestępczości w środowisku policyjnym | miesiąc | 10 każdego miesiąca za miesiąc poprzedzający | Vl/1 |
| |
VIII. | Biuro Ochrony Informacji Niejawnych | |||||
1 | Sprawozdanie ze stanu przestrzegania przepisów o ochronie informacji niejawnych | rok | 31 marca | Vll/1 |
| |
VIII. A | Biuro Kontroli | |||||
1 | Sprawozdanie dotyczące wydarzeń nadzwyczajnych z udziałem policjantów i pracowników | miesiąc | 10 każdego miesiąca za miesiąc poprzedzający | VII/2 |
| |
IX. | Biuro Finansów | |||||
1 | Informacja o przeciętnym uposażeniu policjantów w czerwcu | czerwiec | 31 sierpnia | – | art. 112 ustawy o Policji | |
2 | Informacja o planie oraz realizacji dochodów i wydatków jednostek organizacyjnych Policji podległych Komendantowi Głównemu Policji i przez niego nadzorowanych |
| każdorazowo ustala Biuro Finansów KGP |
| zakres każdorazowo ustala Biuro Finansów KGP | |
X. | Centralne Laboratorium Kryminalistyczne | |||||
1 | Sprawozdanie z wyników działalności pionu techniki kryminalistycznej | półrocze | 20 stycznia 20 lipca | Vlll/1 |
| |
XI. | Biuro Logistyki Policji | |||||
1 | Sprawozdanie z działalności inwestycyjnej | półrocze | 31 stycznia 15 lipca | IX/1 |
| |
2 | Sprawozdanie z działalności remontowej | rok | 31 stycznia | IX/2 |
| |
3 | Sprawozdanie z uzyskanego dofinansowania działalności inwestycyjno-remontowej ze środków pozabudżetowych | kwartał | 10 miesiąca za kwartał poprzedzający | IX/3 |
| |
4 | Sprawozdanie o wypadkach drogowych z udziałem policyjnego sprzętu transportowego | rok | 31 stycznia | IX/4 |
| |
5 | Sprawozdanie z pracy zaplecza obsługowo-naprawczego | rok | 31 stycznia | IX/5 |
|
6 | Sprawozdanie o gospodarce i obrocie materiałami pędnymi i smarami | rok | 31 stycznia | IX/6 |
|
7 | Sprawozdanie o stanie zapasów nieprawidłowych umundurowania | rok | 15 lutego | IX/7 |
|
8 | Sprawozdanie o stanach ewidencyjnych uzbrojenia, techniki policyjnej i biurowej | rok | 31 stycznia | IX/8, IX/9, IX/10, IX/17, IX/18 |
|
9 | Sprawozdanie z zakresu gospodarki mieszkaniowej | półrocze | 31 stycznia 31 lipca | IX/11 |
|
10 | Sprawozdanie z działalności socjalnej w Policji | rok | 31 stycznia | IX/12, IX/13, IX/14 |
|
11 | Sprawozdanie o stanie i pracy transportu w Policji | rok | 15 stycznia | IX/15, IX/19 |
|
12 | Wykaz zbytego sprzętu transportowego | rok | 15 stycznia | IX/16 |
|
13 | Sprawozdanie o zabezpieczeniu należności wojennej sprzętu i materiałów | półrocze | 15 stycznia 10 lipca |
|
|
XII. | Biuro Łączności i Informatyki | ||||
1 | Sprawozdanie o stanie łączności i informatyki | rok | 15 stycznia | X/1 |
|
XIII. | Biuro Wywiadu Kryminalnego | ||||
1 | Sprawozdanie z pracy komórek organizacyjnych do spraw analizy kryminalnej | półrocze | 15 stycznia 15 lipca |
|
|
[1] § 7 ust. 1 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 zarządzenia nr 452 Komendanta Głównego Policji z dnia 12 maja 2006 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie planowania i sprawozdawczości w Policji (Dz.U.KGP. Nr 9, poz. 48). Zmiana weszła w życie 12 maja 2006 r.
[2] Załącznik nr 3 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 zarządzenia nr 452 Komendanta Głównego Policji z dnia 12 maja 2006 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie planowania i sprawozdawczości w Policji (Dz.U.KGP. Nr 9, poz. 48). Zmiana weszła w życie 12 maja 2006 r.
[3] Załącznik nr 4 w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 zarządzenia nr 452 Komendanta Głównego Policji z dnia 12 maja 2006 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie planowania i sprawozdawczości w Policji (Dz.U.KGP. Nr 9, poz. 48). Zmiana weszła w życie 12 maja 2006 r.