Akt prawny
archiwalny
Wersja archiwalna od 2007-11-13 do 2009-11-04
Wersja archiwalna od 2007-11-13 do 2009-11-04
archiwalny
ZARZĄDZENIE Nr 19 PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ
z dnia 30 sierpnia 2007 r.
w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej
(ostatnia zmiana: DUUKE. z 2007 r., Nr 30, poz. 173)
Na podstawie § 14 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 29 sierpnia 2005 r. w sprawie świadectw operatora urządzeń radiowych (Dz. U. Nr 168, poz. 1407) zarządza się, co następuje:
§ 1
Powołuje się komisję egzaminacyjną do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej, w składzie określonym w załączniku [1] do zarządzenia.
§ 2
Sprawy prowadzone przez komisję egzaminacyjną do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej, powołaną zarządzeniem nr 8 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 18 kwietnia 2007 r., przejmuje komisja, o której mowa w § 1.
§ 3
Traci moc zarządzenie nr 8 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 18 kwietnia 2007 r. w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej (Dz. Urz. UKE Nr 11, poz. 23).
§ 4
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.
Załącznik do zarządzenia nr 19 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektroniczne)
z dnia 30 sierpnia 2007 r (poz. 108)
W skład komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej wchodzą:
1) | Wiktor Sęga | - przewodniczący; |
2) | Tadeusz Borzym | - zastępca przewodniczącego; |
3) | Mariusz Busiło | - zastępca przewodniczącego; |
4) | Marian Kornaszewski | - zastępca przewodniczącego; |
5) | Grzegorz Lewandowski | - zastępca przewodniczącego; |
6) | Michał Półtorak | - zastępca przewodniczącego; |
7) | Henryk Suligowski | - zastępca przewodniczącego; |
8) | Marek Stęchły | - zastępca przewodniczącego; |
9) | Artur Wojcieszek | - zastępca przewodniczącego; |
10) | Ewa Filc | - sekretarz komisji; |
11) | Marek Ambroziak | - członek; |
12) | Jerzy Antczak | - członek; |
13) | Piotr Araczewski | - członek; |
14) | Ryszard Bober | - członek; |
15) | Piotr Bojarski | - członek; |
16) | Antonina Brożyna | - członek; |
17) | Janina Buraczewska | - członek; |
18) | Andrzej Burzyński | - członek; |
19) | Ryszard Chochoł | - członek; |
20) | Jarosław Chomski | - członek; |
21) | Jerzy Czajkowski | - członek; |
22) | Jerzy Dzienisz | - członek; |
23) | Hanna Giersz | - członek; |
24) | Jerzy Hreczycho | - członek; |
25) | Katarzyna Jagiełło | - członek; |
26) | Piotr Kaczorek | - członek; |
27) | Zbigniew Kaczorek | - członek; |
28) | Michał Kamieniec | - członek; |
29) | Mirosława Kędra | - członek; |
30) | Zbigniew Klaudel | - członek; |
31) | Janusz Kłosiński | - członek; |
32) | Karol Korcz | - członek; |
33) | Andrzej Kosiński | - członek; |
34) | Maciej Kostrzewa | - członek; |
35) | Roman Leżański | - członek; |
36) | Arkadiusz Łukaszewicz | - członek; |
37) | Piotr Majzner | - członek; |
38) | Arkadiusz Orszulak | - członek; |
39) | Anna Othonos | - członek; |
40) | Janina Pawlak | - członek; |
41) | Tadeusz Pol | - członek; |
42) | Dorota Rabczuk | - członek; |
43) | Wiesław Salmonowicz | - członek; |
44) | Ewa Sietiewieniec | - członek; |
45) | Krystyna Śliwka | - członek; |
46) | Lech Wcisłowski | - członek; |
47) | Krzysztof Wilejkis | - członek; |
48) | Grzegorz Wilento | - członek; |
49) | Marcin Woźniak | - członek. |
[1] Załącznik w brzmieniu ustalonym przez § 1 zarządzenia nr 27 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 7 listopada 2007 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żeglugi śródlądowej (Dz.U.UKE. Nr 30, poz. 173). Zmiana weszła w życie 13 listopada 2007 r.