Akt prawny
archiwalny
Wersja archiwalna od 2007-04-25 do 2007-09-14
Wersja archiwalna od 2007-04-25 do 2007-09-14
archiwalny
ZARZĄDZENIE Nr 9 PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ
z dnia 18 kwietnia 2007 r.
w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej
Na podstawie § 14 ust. 1 pkt3 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 29 sierpnia 2005 r. w sprawie świadectw operatora urządzeń radiowych (Dz. U. Nr 168, poz. 1407) zarządza się, co następuje:
§ 1
Powołuje się komisję egzaminacyjną do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej, w składzie określonym w załączniku do zarządzenia.
§ 2
Sprawy prowadzone przez komisję egzaminacyjną do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej, powołaną zarządzeniem nr 14 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 14 kwietnia 2006 r., przejmuje komisja, o której mowa w § 1.
§ 3
Traci moc zarządzenie nr 14 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 14 kwietnia 2006 r. w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej (Dz. Urz. UKE Nr 3, poz. 6).
§ 4
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.
Prezes |
Anna Streżyńska |
Załącznik do zarządzenia nr 9 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej
z dnia 18 kwietnia 2007 r.
W skład komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej wchodzą:
1) Wiktor Sęga | - przewodniczący; |
2) Tadeusz Górka | - zastępca przewodniczącego; |
3) Marian Kornaszewski | - zastępca przewodniczącego; |
4) Waldemar Krassowski | - zastępca przewodniczącego; |
5) Grzegorz Lewandowski | - zastępca przewodniczącego; |
6) Michał Półtorak | - zastępca przewodniczącego; |
7) Marek Ambroziak | - sekretarz komisji; |
8) Stanisław Bloch | - członek; |
9) Władysław Cholewski | - członek; |
10) Ryszard Czerwiński | - członek; |
11) Jan Ćwikła | - członek; |
12) Wiesław Dyduch | - członek; |
13) Jacek Fonrobert | - członek; |
14) Dariusz Garbaczewski | - członek; |
15) Krzysztof Gawęda | - członek; |
16) Zbigniew Kaczorek | - członek; |
17) Michał Kamieniec | - członek; |
18) Andrzej Kojer | - członek; |
19) Zbigniew Kołodziej | - członek; |
20) Janusz Krechowicz | - członek; |
21) Marek Krzemiński | - członek; |
22) Jan Kuś | - członek; |
23) Janusz Lewczuk | - członek; |
24) Jan Ładno | - członek; |
25) Edward Łojek | - członek; |
26) Marian Michałowski | - członek; |
27) Tomasz Niewodniczański | - członek; |
28) Piotr Nitecki | - członek; |
29) Robert Nowak | - członek; |
30) Arkadiusz Rzeczkowski | - członek; |
31) Joanna Stańska | - członek; |
32) Jerzy Szubert | - członek; |
33) Aleksander Wańkiewicz | - członek; |
34) Andrzej Wikłacz | - członek; |
35) Artur Wojcieszek | - członek; |
36) Marcin Woźniak | - członek; |
37) Jerzy Zajda | - członek; |
38) Władysław Zwierzchowski | - członek. |