Akt prawny
archiwalny
Wersja archiwalna od 2010-03-01 do 2013-02-28
Wersja archiwalna od 2010-03-01 do 2013-02-28
archiwalny
Alerty
DECYZJA RADY
z dnia 16 lutego 2010 r.
w sprawie mianowania członków i zastępców członków Komitetu Doradczego ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy
(2010/98/UE)
RADA UNII EUROPEJSKIEJ,
uwzględniając Traktat o funkcjonowaniu Unii Europejskiej,
uwzględniając decyzję Rady 2003/C 218/01 z dnia 22 lipca 2003 r. ustanawiającą Komitet Doradczy ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy (1), w szczególności jej art. 3,
uwzględniając listy kandydatur przedstawione Radzie przez rządy państw członkowskich,
a także mając na uwadze, że członków i zastępców członków Komitetu Doradczego ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy mianuje się na okres trzech lat,
STANOWI, CO NASTĘPUJE:
Artykuł 1
Następujące osoby zostają mianowane członkami i zastępcami członków Komitetu Doradczego ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Miejscu Pracy na okres od dnia 1 marca 2010 r. do dnia 28 lutego 2013 r.:
I. PRZEDSTAWICIELE RZĄDÓW
Państwo | Członkowie | Zastępcy członków |
Belgia | pan Christian DENEVE | pan Willy IMBRECHTS pan Xavier LEBICHOT |
Bułgaria | pani Waska SEMERDJIEWA | pani Darina KONOWA pan Atanas KOŁCZAKOW |
Republika Czeska | pani Daniela KUBÍČKOVÁ | pani Aneka SIXTOVÁ pan Jaroslav HLAVIN |
Dania | pani Charlotte SKJOLDAGER | pani Tove LOFT pani Annemarie KNUDSEN |
Niemcy | pan Michael KOLL | pan Ulrich RIESE pan Kai SCHÄFER |
Estonia | pan Ivar RAIK | pan Tiit KAADU pani Pille STRAUSS-RAATS |
Irlandia | pani Mary DORGAN | pani Paula GOUGH pan Daniel KELLY |
Grecja | pani Elissavet GALANOPOULOU | pan Antonios CHRISTODOULOU pan Trifon GINALAS |
Hiszpania | pani Concepción PASCUAL-LIZANA | pan Mario GRAU RÍOS pani Pilar CASLA-BENITO |
Francja | pani Mireille JARRY | pan Hervé LANOUZIÈRE pan Laurent GRANGERET |
Włochy | ||
Cypr | pan Leandros NICOLAIDES | pan Marios KOURTELLIS pan Anastasios YIANNAKI |
Łotwa | pani Inta LAGANOVSKA-DĪRIŅA | pan Renārs LŪSIS pani Jolanta GEDUŠA |
Litwa | pani Aldona SABAITIENĖ | pani Aušra STANKIUVIENĖ pani Vilija KONDROTIENĖ |
Luksemburg | ||
Węgry | pan András BÉKÉS | pani Mária GROSZMANN pan János GÁDOR |
Malta | pan Mark GAUCI | pan David SALIBA pan Vince ATTARD |
Niderlandy | pan Martin P. FLIER | pan M.G. DEN HELD pan H.C.J. GOUDSMIT |
Austria | pani Eva-Elisabeth SZYMANSKI | pani Gertrud BREINDL pani Gerlinde ZINIEL |
Polska | pani Danuta KORADECKA | pani Magdalena KLIMCZAK-NOWACKA pan Daniel Andrzej PODGÓRSKI |
Portugalia | pan Luís Nascimento LOPES | pan José Manuel SANTOS pani Alice RODRIGUES |
Rumunia | pani Livia COJOCARU | pani Daniela MARINESCU pan Marian TÃNASE |
Słowenia | pani Tatjana PETRIČEK | pan Joe HAUKO |
Słowacja | pani Elena PALIKOVÁ | pani Eleonóra FABIÁNOVÁ pani Laurencia JANČUROVÁ |
Finlandia | pan Leo SUOMAA | pan Erkki YRJÄNHEIKKI pani Kristiina MUKALA |
Szwecja | pan Bertil REMAEUS | pan Stefan HULT pan Mikael SJÖBERG |
Zjednoczone Królestwo | pan Stuart BRISTOW | pan Clive FLEMING pan Stephen TAYLOR |
II. PRZEDSTAWICIELE ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH
Państwo | Członkowie | Zastępcy członków |
Belgia | pan François PHILIPS | pan Herman FONCK pan Stéphane LEPOUTRE |
Bułgaria | pan Iwan KOKAŁOW | pani Emilia DIMITROWA pan Aleksander ZAGOROW |
Republika Czeska | pan Jaroslav ZAVADIL | pan Miroslav KOSINA pan Vlastimil ALTNER |
Dania | pani Lone JACOBSEN | pan Jan KAHR FREDERIKSEN |
Niemcy | pani Marina SCHRÖDER | pan Thomas VEIT pan Horst RIESENBERG-MORDEJA |
Estonia | pan Argo SOON | pan Ülo KRISTJUHAN pan Peeter ROSS |
Irlandia | pan Sylvester CRONIN | pani Esther LYNCH pani Dessie ROBINSON |
Grecja | pan Ioannis ADAMAKIS | pan Ioannis KONSTANTINIDIS pan Ioannis VASSILOPOULOS |
Hiszpania | pan Dionis OÑA | pan Pedro J. LINARES pani Marisa RUFINO |
Francja | pan Gilles SEITZ | pan Henri FOREST pan Marc-Antoine MARCANTONI |
Włochy | ||
Cypr | pan Nicos ANDREOU | pani Maria THEOCHARIDOU pan Stelios CHRISTODOULOU |
Łotwa | pan Ziedonis ANTAPSONS | pan Mārtiņš PUULS pan Vladimirs NOVIKOVS |
Litwa | pan Rimantas KUMPIS | pan Vitalius JARMONTOVIČIUS pan Gediminas MOZŪRA |
Luksemburg | ||
Węgry | pan Károly GYÖRGY | pani Erika KOLLER pani Szilvia BORBÉLY |
Malta | ||
Niderlandy | pan W. VAN VEELEN | pan H. VAN STEENBERGEN pani S. BALJEU |
Austria | pani Ingrid REIFINGER | pani Julia NEDJELIK-LISCHKA pan Alexander HEIDER |
Polska | ||
Portugalia | pan José Manuel DA LUZ CORDEIRO | pani Maria DA CONCEIÇÃO RACHA MEIRO VIEIRA pan Fernando José GOMES |
Rumunia | pan Cornel CONSTANTINOAIA | pani Lavinia IONITA pan Liviu APOSTOIU |
Słowenia | pan Lučka BÖHM | pani Andreja MRAK pan Bojan GOLJEVŠČEK |
Słowacja | pan Alexander AÍK | pan Jaroslav BOBELA pan Bohuslav BENDÍK |
Finlandia | pani Raili PERIMÄKI | pani Paula ILVESKIVI pan Erkki AUVINEN |
Szwecja | pani Christina JÄRNSTEDT | pani Karin KARLSTRÖM pan Börje SJÖHOLM |
Zjednoczone Królestwo | pan Hugh ROBERTSON | pani Liz SNAPE |
III. PRZEDSTAWICIELE ORGANIZACJI PRACODAWCÓW
Państwo | Członkowie | Zastępcy członków |
Belgia | pan Kris DE MEESTER | pan Thierry VANMOL pan André PELEGRIN |
Bułgaria | pan Georgi STOJEW | pan Ewgienij EWGIENIEW pani Petia GEOREWA |
Republika Czeska | pan Karel PETRELKA | pan Martin RÖHRICH pan Jan BRÁDLER |
Dania | pan Thomas PHILBERT NIELSEN | pani Christina SODE HASLUND pan Sven-Peter NYGAARD |
Niemcy | pan Eckhard METZE | pan Walter HERMÜLHEIM pan Herbert BENDER |
Estonia | pan Marek SEPP | pani Veronika KAIDIS pani Kristi JÕEORG |
Irlandia | pan Kevin ENRIGHT | pani Theresa DOYLE |
Grecja | ||
Hiszpania | pan Pere TEIXIDÓ CAMPAS | pani Pilar IGLESIAS VALCARCE pani Laura CASTRILLO NÚÑEZ |
Francja | pani Nathalie BUET | pan Patrick LÉVY pan Franck GAMBELLI |
Włochy | ||
Cypr | pan Polyvios POLYVIOU | pan Lefteris KARYDIS pani Lena PANAGIOTOU |
Łotwa | pani Liene VANCĀNE | pan Aleksandrs GRIGORJEVS pan Pēteris DRUĶIS |
Litwa | pan Vaidotas LEVICKIS | pan Jonas GUZAVIČIUS pani Nadeda FILIPOVA |
Luksemburg | ||
Węgry | pan Géza BOMBERA | pan Dezső SZEIFERT pan István MANDRIK |
Malta | ||
Niderlandy | pan W.M.J.M. VAN MIERLO | pan G.O.H. MEIJER pan J.J.H. KONING |
Austria | pani Alexandra SCHÖNGRUNDNER | pani Christa SCHWENG pani Ruth LIST |
Polska | ||
Portugalia | pan Luís HENRIQUE | pan Manuel Marcelino PENA COSTA pan Luís Miguel CORREIA MIRA |
Rumunia | pan Adrian IZVORANU | pan Ovidiu NICOLESCU pan Ion BERCIU |
Słowenia | pan Igor ANTAUER | pani Maja SKORUPAN pani Tatjana ČERIN |
Słowacja | pan Róbert MAJTNER | pan Štefan PETKANIČ pan Juraj UHEREK |
Finlandia | pan Jyrki HOLLMÉN | pani Katja LEPPÄNEN pan Rauno TOIVONEN |
Szwecja | pani Bodil MELLBLOM | pan Ned CARTER pani Cecilia ANDERSSON |
Zjednoczone Królestwo | pan Neil CARBERRY | pan Robert CUMMINGS pan Keith SEXTON |
Artykuł 2
Rada przystąpi w późniejszym terminie do mianowania członków oraz zastępców członków, którzy jak dotąd nie zostali wyznaczeni.
Artykuł 3
Niniejsza decyzja zostaje do celów informacyjnych opublikowana w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.
Sporządzono w Brukseli dnia 16 lutego 2010 r.
W imieniu Rady | |
E. SALGADO | |
Przewodniczący |
(1) Dz.U. C 218 z 13.9.2003, s. 1.